wtorek, 5 marca 2013

2013 - Australijska jesień zaczęła sie 1 marca...


________________________________

Znany z Radia 2OOO FM, bardzo dobry polski zespół FABRYKA, grający także muzykę patriotyczną, nie może dokończyć pracy nad płytą poświęconą Powstaniu Warszawskiemu, z braku funduszy.
Poszukują sponsorów.
Może znajdą ich wśród australijskiej Polonii?


"Zwracamy się do Państwa o pomoc w zorganizowaniu środków na dokończenie drugiej płyty długogrającej zespołu Fabryka - "Sierpień" - poświęconej Kolumbom i Powstaniu Warszawskiemu. Znajdują się na nie jej poezje Tadeusza Gajcego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i innych poetów do muzyki w rockowej konwencji.

Takie aranżacje, wyzwolą w słuchaczach dźwiękowy obraz historii, stworzą nową wartość patriotyczną, o którą tak bardzo zabiegają współczesne autorytety moralne.
Cel stworzenia piosenek to dotarcie z tym materiałem do młodzieży szkolnej i akademickiej oraz pokolenia w wieku średnim. „Sierpień" to połączenie walorów edukacyjnych, patriotycznych i rozrywkowych.
Zespół jest w trakcie nagrywania płyty. Środki potrzebne zmiksowanie materiału i mastering to około 8000 zł. Dotychczasowi partnerzy deklarujący pomoc w przedsięwzięciu wycofali się ze swoich obietnic, motywując to problemami finansowymi. Źle się dzieje, że inicjatywa kulturalna z akcentami patriotycznymi jest w ten sposób ograniczana. Prace nad płytą zostały zawieszone... ;(
Ponieważ nawalił jeden z naszych sponsorów, Fundacja Trucker zgodziła się pomóc w zorganizowaniu zbiórki na dokończenie płyty. Prosimy o datki na podane niżej konto bankowe z dopiskiem FABRYKA.

Fundacja TRUCKER, Warszawa, kod 01-402, ul. Erazma Ciołka 8/39
BANK ING: 97 1050 1025 1000 0090 7045 6703
lub SWIFT (BIC) - INGBPLPW, PL 97 1050 1025 1000 0090 7045 6703

Dopisek: darowizna - FABRYKA


Firmy chętne do umieszczenie logo na płycie prosimy kontakt na e-mail: fabryka@fabryka.info.pl

Link do piosenki z projektu umieszczony na YT:
Fabryka - Sierpień

______________________________________